Blog

wydrukowane foldery reklamowe

Foldery reklamowe – jak zaprojektować skuteczną ulotkę?

Kluczowym etapem w procesie projektowania folderów reklamowych jest zrozumienie celu, jaki ma spełnić dana ulotka, oraz określenie grupy docelowej. Wiedza na temat odbiorców pozwoli na stworzenie materiału, który trafi w ich gusta, potrzeby i oczekiwania. Przede wszystkim warto zastanowić się, jakie informacje mają zostać przekazane za pomocą ulotki - czy ma ona promować nowy produkt czy usługę, zachęcić do skorzystania Continue Reading
Czytaj dalej
drukowanie broszur

Jakie materiały wykorzystać do druku broszur?

W dobie cyfryzacji, broszury wciąż pozostają jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych, które pozwalają na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Wybór odpowiednich materiałów do druku broszur jest kluczowy dla osiągnięcia sukcesu i przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Aby w pełni wykorzystać potencjał drukowanych materiałów promocyjnych, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, takich jak rodzaj papieru, technika druku czy sposób składania broszury.
Czytaj dalej
ciastka

Jakie opakowania sprawdzają się w gastronomii?

Różnego rodzaju opakowania są niezbędnym elementem działalności gastronomicznej. Stosowanie ich niesie ze sobą wiele korzyści, np. zachowanie walorów smakowych zamkniętych w nich dań i ochrona posiłków przed zabrudzeniem. Dzięki dobrej jakości opakowaniom można zadbać o jakość potraw, przewieźć je i przechować.
Czytaj dalej
kontrola bezpieczeństwa na lotnisku

Jak przewozić kosmetyki w samolocie?

Nasze szampony, płyny pod prysznic czy kremy zwykle są zapakowane w pojemniki z barwionego plastiku (czasem szkła) opatrzone kolorową naklejką. Ze względów bezpieczeństwa zabranie takich opakowań na pokład samolotu jest surowo zabronione.
Czytaj dalej