Opakowania dla gastronomii

 • Opakowanie_papierowe_rożek na frytki, opakowanie na frytki, rożki na frytki
 • Rozki_do_bubble_wafle_baloniki
 • demdruk
 • 2_opakowania_dla_gastronomii_z_nadrukiem
 • 2_opakowanie_hamburger_drukarnia
 • 2_opakowanie_na_frytki_opakowanie_nalesnik
 • 2_Opakowanie_na_frytki_sos
 • Opakowanie_papierowe_rożki_do_frytek_box_frytki

Opakowania jednorazowe dla gastronomii i handlu – Lubsko

Masz restaurację, bar obiadowy, kawiarnię lub cukiernię? W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości spożywcze, jednorazowe opakowania dla gastronomii. Na życzenie przygotowujemy indywidualny projekt graficzny i wykrojnik. Długo już działamy na rynku, dlatego nie boimy się wyzwań związanych z wykonaniem nietypowych opakowań.

Nasze opakowania są wykonane z kartonu i w pełni nadają się do recyklingu. Wszystkie materiały zastosowane do produkcji opakowań posiadają certyfikaty do bezpośredniego i pośredniego kontaktu z żywnością.

Oferujemy m.in.:

 • rożki Bubble Waffle;
 • box zamykany;
 • kubełki;
 • opakowania na zapiekanki;
 • opakowania na naleśniki;
 • opakowania Lunch Box;
 • opakowania do tortilli.

Nie brakuje u nas opakowań spożywczych na przekąski, np. frytki, czy popcorn.

Dlaczego warto postawić na solidne, jednorazowe opakowania dla gastronomii z materiałów, które można poddawać recyklingowi? Przede wszystkim masz realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Oszczędność materiału, który można wykorzystać ponownie to nie jedyna zaleta tego rozwiązania. To również dbałość o zdrowie klienta. Wybierając jednorazowe opakowania dla gastronomii, pokazujesz, jak ważne są dla Ciebie bezpieczeństwo i zdrowie konsumentów.

Szeroki wybór opakowań dla gastronomii

Asortyment naszej firmy obejmuje wiele różnorodnych opakowań dla gastronomii. W zależności, jaki rodzaj działalności prowadzisz, przygotujemy dla Ciebie odpowiedni box, w którym umieścisz przygotowywane dania. Dzięki temu oferowane posiłki będą estetycznie wyglądały, a co najważniejsze, będą nadal ciepłe i smaczne. Zapewniamy wiele rozmiarów opakowań oraz gotowe propozycje graficzne. U nas zamówisz wszystko, co potrzebne dla Twojego lokalu gastronomicznego!

Odpowiednio dobrane, zaprojektowane i wykonane opakowania dla gastronomii pokazują Twoim klientom, jak ważne jest dla Ciebie nie tylko pozytywne wrażenie związane z Twoim lokalem, ale także ich zdrowie. Korzystamy z materiałów, które nie uwalniają toksycznych związków do posiłków, dzięki czemu masz pewność, że na stoły konsumentów trafiają dania gorące, smaczne, estetyczne i o niezmienionym składzie chemicznym. Zapoznaj się z całą gamą produktów, które tworzymy i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu.

Zalety jednorazowych opakowań spożywczych

Nasze jednorazowe opakowania spożywcze chronią zawartość, ale też zapewniają do niej wygodny dostęp. Opakowania są trwałe, a produkt od zapakowania aż do chwili spożycia przez konsumenta nie traci na jakości. Jedzenie zachowuje walory smakowe i zapachowe, a także nie traci barwy i konsystencji. Kartonowe opakowania jednorazowe są też chętnie stosowane w gastronomii czy cateringu ze względu na niskie koszty produkcji.

Dlaczego warto wybrać opakowania jednorazowe? To nie tylko kwestia oszczędności, ale także wyraz dbałości o środowisko naturalne. Zamawiając jednorazowe pudełka na posiłki, przyczyniasz się do oszczędności materiału i kosztów jego produkcji. Użyta raz tektura czy papier mogą zostać ponownie przetworzone i wykorzystane. Pomyśl, ile energii jesteśmy w stanie zaoszczędzić, którą trzeba by wygenerować na produkcję kolejnych opakowań… Nasza planeta to nasz dom. Dbaj o niego świadomie, wybierając jednorazowe opakowania wykonane z materiałów, które nie zanieczyszczają środowiska, w którym żyjesz.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem proponowanych produktów. Znajdują się tam dokładne wymiary opakowań oraz cennik. W przypadku pytań służymy pomocą. Zapraszamy do współpracy!

Katalog opakowania dla gastronomii PDF - CENNIK 2024