Tacki pudełka

Papierowe tacki i pudełka

Papierowe tacki i pudełka powoli wypierają plastik. Kiedyś był on chętnie używany, ponieważ nie nasiąka wilgocią i dobrze chroni produkt. Jednak jedzenie z plastikowych naczyń nie jest ani zdrowe, ani ekologiczne – i coraz więcej konsumentów zdaje sobie z tego sprawę.

Lokale gastronomiczne i firmy cateringowe chętnie korzystają z opakowań do zgrzewu, ale też ze zwykłych papierowych tacek, na których można ułożyć potrawy.

Do czego posłużą Ci papierowe tacki?

Papierowe tacki jednorazowe nie mają zamknięć, ale nie oznacza to, że są mniej użyteczne niż pudełka. Po prostu wykorzystuje się je w innych celach.

Jeśli jesteś właścicielem firmy cateringowej, takie tacki będą Ci niezbędne. Ułożysz na nich potrawy i pięknie je wyeksponujesz. Dodatkowo zaoszczędzisz sporo czasu przy sprzątaniu. Po imprezie zużyte tacki wyrzucisz po prostu do odpowiedniego pojemnika.

Jeśli prowadzisz lokal typu fast food lub jesteś właścicielem food trucka, również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na tackach podasz m.in. zapiekanki, kanapki, frytki czy gofry.

Pudełka na ciastka

Masz cukiernię, robisz pyszne torty i ciasta na zamówienie? A może po prostu zastanawiasz się, w co zapakować gościom smakołyki po imprezie? U nas zamówisz kartonowe pudełka na ciastka i ciasta, ale też na gofry, ptysie, pączki itp.

Bezpiecznie przewieziesz wypieki bez obaw, że ich delikatna konstrukcja zostanie zniszczona. Możesz być pewien, że słodkości zachowają swój smak i świeżość, ponieważ nasze pudełka są bezzapachowe i oddychające, a więc nie nasiąkają wilgocią.

Zapraszamy do kontaktu!