Opakowania do zgrzewu

  • slider_562x562px_tacki_formowane-01
  • slider_562x562px_tacki_formowane-02
  • slider_562x562px_tacki_formowane-03
  • slider_562x562px_tacki_formowane-05

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-01

Nadaje się do mrożenia

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-02

Maksymalna temperatura mrożenia

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-03

Maksymalna temperatura grzania

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-06

Podgrzewanie w piekarniku

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-05

Podgrzewanie w mikrofalówce

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-04

Przeznaczony do kontaktu z żywnością

Przestrzenne Opakowania Kartonowe do zgrzewu.

Nowość w ofercie: Przestrzenne Opakowania kartonowe do zgrzewu

Opakowania kartonowe dla gastronomii to jeden elementów działalności firmy Dem Druk. Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem opakowań. Przygotowujemy osoby projekt graficzny oraz wykrojnik zgodnie z życzeniem każdego Klienta.

Z myślą o środowisku oraz dyrektyw EU w zakresie ograniczeń użycia wyrobów z plastiku, drukarnia DemDruk rozszerza swoją produkcję o proekologiczny produkt „opakowania kartonowe do zgrzewu”.

Co to jest?

Każdy etap produkcji opakowań jest nadzorowany przez wykwalifikowanych pracowników. Właśnie dlatego opakowania na jedzenie od Dem Druk są nie tylko nienaganne estetycznie, ale przede wszystkim spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w kontakcie z każdym rodzajem żywności.

Jest to opakowanie kartonowe z barierą, które ma o 85% mniej plastiku niż konwencjonalne opakowania tego typu, wykonane jest w 85% z celulozy i 15% z laminatu - folia PET, która stanowi warstwę ochronna.
Odporne na tłuszcz i wilgoć, dzięki czemu nadaje się do dań ciepłych i zimnych - idealnie szczelne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia.

W swojej ofercie posiadamy pojemniki do zgrzewu jednodzielne, dwudzielne oraz trójdzielne. Podział na komory sprawia, że dania nie mieszają się ze sobą i zachowują swój smak i aromat.

Ze względu na właściwości zastosowanej tektury z barierami w opakowaniu umieszczona żywność może być zamknięta hermetycznie za pomocą zgrzewu, a następnie mrożona do -40 stopni C lub podgrzana w piekarniku do 220 stopni C przez 60 min.

Dla kogo?

Opakowania kartonowe do zgrzewu mogą sprawdzać się w wielu branżach:

GASTRONOMICZNA: pakowanie posiłków na wynos,

SPOŻYWCZA: pakowanie mięs, wędlin, serów, ryb itp.

PRODUKCJA GOTOWEJ ŻYWNOŚCI: wyroby garmażeryjne, catering, diety pudełkowe,

Tacki formowane z folią PET

Nieustannie rozwijamy nasz asortyment, dlatego chcemy Państwu zaproponować innowacyjne opakowania formowane do zgrzewu. Takie tacki formowane zostały wykonane z tektury litej, którą pokryto folią PET. Dzięki wykorzystanym materiałom powstała niezawodna i wytrzymała bariera chroniąca żywność przed tłuszczem i wodą. Akcentujemy ekologiczne wykonanie tego produktu – tacka do zgrzewu skutecznie przyczynia się do zmniejszenia ilości używanego plastiku. Jeśli zestawić tacki formowane z folią PET z tradycyjnymi opakowaniami, to można zauważyć, że ilość plastiku została zredukowana nawet do 80%, co jest doskonałym osiągnięciem.

Proponowane tekturowe tacki formowane do zgrzewu są bardzo odporne na zmienne temperatury od -40 do +200 stopni Celsjusza, dzięki czemu umożliwiają odgrzewanie posiłków na wiele różnych sposobów. W zależności od indywidualnych potrzeb – tak przechowywaną żywność można odgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. W obu przypadkach pożywienie zachowa wszystkie swoje bezcenne właściwości odżywcze i walory smakowe. Opakowania papierowe można w prosty sposób owinąć folią PET. Do zabezpieczania wykorzystuje się także wieczka z indywidualnym nadrukiem. Kolejnym atutem oferowanych tacek jednorazowych jest zdolność mrożenia.

 

 

Opakowania jednorazowane z tektury litej – bezpieczna ochrona żywności

Opakowania jednorazowe można zgrzać od góry specjalnym wieczkiem z kartonu. To doskonały sposób zarówno na ochronę żywności, jak i reklamę firmy przygotowującej posiłek. Na tatce jednorazowej umieścić także praktyczną informację o składzie produktu, dzięki czemu każdy klient będzie miał pewność, że smak i składniki spełnią jego oczekiwania. Proponowane opakowania do zgrzewu mogą przyczynić się do eliminacji opakowań plastikowych czy styropianowych, w których posiłki zazwyczaj bardzo źle się prezentują.

Do skorzystania z oferty formowanych tacek papierowych z folią PET zapraszamy także właścicieli sklepów spożywczych. Można na nich estetycznie wyeksponować pokrojone sery, wędliny, warzywa i mięso. Z kolei foliowy zgrzew umożliwia prosty transport zakupionych produktów. Jest to rozwiązanie, które usatysfakcjonuje zarówno sprzedawcę, jak i klienta, zyskujące pewność, że nabywana żywność wygląda atrakcyjnie i jest bezpieczna.

Tacki formowane mogą zawierać jedną, dwie lub trzy komory, dzięki czemu sprawdzą się w firmach cateringowych i dietach pudełkowych. Inteligentna konstrukcja pojemników do zgrzewu zapewnia bezpieczne oddzielenie różnych składników lub części obiadowych. W jednej komorze można umieścić porcję surówki, w kolejnej mięso, a w trzeciej ziemniaczki, ryż lub kaszę. Wszystko w zależności od preferencji zamawiających Klientów. Dzięki tackom do zgrzewu żywność nie ulegnie wymieszaniu, a każdy posiłek zachowa doskonałe walory smakowe.