Opakowania do zgrzewu

  • slider_562x562px_tacki_formowane-01
  • slider_562x562px_tacki_formowane-02
  • slider_562x562px_tacki_formowane-03
  • slider_562x562px_tacki_formowane-05

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-01

Nadaje się do mrożenia

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-02

Maksymalna temperatura mrożenia

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-03

Maksymalna temperatura grzania

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-06

Podgrzewanie w piekarniku

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-05

Podgrzewanie w mikrofalówce

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-04

Przeznaczony do kontaktu z żywnością

Jednorazowe opakowania formowane do zgrzewu

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny czy firmę cateringową, zachęcamy do wypróbowania naszych jednorazowych opakowań formowanych do zgrzewu. Wyjdź naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy zamawiają jedzenie z dostawą lub biorą dania na wynos!

Pojemniki do zgrzewu od Dem Druk są nie tylko nienaganne estetycznie, ale przede wszystkim spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w kontakcie z każdym rodzajem żywności.

Nasze pojemniki do zgrzewu wykonane są z kartonu z barierą, które ma o 85% mniej plastiku niż konwencjonalne opakowania tego typu. To w 85% celuloza i 15% laminatu, czyli folii PET, która stanowi warstwę ochronną.

Jakie są zalety naszych pojemników do zgrzewu?

Przede wszystkim nasze opakowania formowane do zgrzewu są odporne na tłuszcz i wilgoć. Idealnie nadają się dzięki temu zarówno do dań ciepłych, jak i zimnych. A co najważniejsze, są bezpieczne dla zdrowia Twoich klientów.

Opakowania są też bardzo wygodne i funkcjonalne. Bez problemu zamrozisz obiad na później (mrożenie możliwe nawet do –40°C) lub podgrzejesz posiłek w piekarniku czy w mikrofalówce. Możesz podgrzewać żywność nawet do 220°C przez 60 minut.

Pojemnik do zgrzewania będzie także pełnił funkcję reklamy. Wybierz opcję zgrzewu z wykorzystaniem wieczka z kartonu. Umieścimy tam logo Twojej firmy i informacje o składzie produktu – Twoi klienci będą mieli pewność, że smak i składniki spełnią ich oczekiwania, a Twoja marka zostanie zapamiętana.

Pokażesz konsumentom, że Twojej firmie zależy na środowisku. Nasze opakowania do zgrzewu skutecznie przyczyniają się do zmniejszenia ilości używanego plastiku. Jeśli zestawić tacki formowane z folią PET z tradycyjnymi opakowaniami, to można zauważyć, że ilość plastiku została zredukowana nawet do 80%, co jest doskonałym osiągnięciem.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Opakowania kartonowe do zgrzewu mogą sprawdzać się w wielu branżach:

GASTRONOMICZNA: pakowanie posiłków na wynos, firmy cateringowe

Tacki formowane mogą zawierać jedną, dwie lub trzy komory. W jednej komorze można umieścić porcję surówki, w kolejnej mięso, a w trzeciej ziemniaczki, ryż lub kaszę. Żywność nie wymiesza się, a każdy posiłek będzie smakował tak, jakby dopiero co został przygotowany.

Jednorazowe opakowania do zgrzewu sprawdzą się w dietach pudełkowych.

SPOŻYWCZA: pakowanie mięs, wędlin, serów, ryb itp.

Do skorzystania z oferty formowanych tacek papierowych z folią PET zapraszamy także właścicieli sklepów spożywczych. Można na nich estetycznie wyeksponować pokrojone sery, wędliny, warzywa i mięso. Z kolei foliowy zgrzew umożliwia prosty transport zakupionych produktów. Usatysfakcjonuje to zarówno sprzedawcę, jak i klienta, upewniając ich, że sprzedawana żywność jest wizualnie i smakowo atrakcyjna i bezpieczna.

Tacki sprawdzą się też przy produkcji gotowej żywności, np. wyrobów garmażeryjnych.