Opakowania do zgrzewu

  • slider_562x562px_tacki_formowane-01
  • slider_562x562px_tacki_formowane-02
  • slider_562x562px_tacki_formowane-03
  • slider_562x562px_tacki_formowane-05

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-01

Nadaje się do mrożenia

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-02

Maksymalna temperatura mrożenia

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-03

Maksymalna temperatura grzania

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-06

Podgrzewanie w piekarniku

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-05

Podgrzewanie w mikrofalówce

ikonki_osobno_180x180px_tacki_formowane-04

Przeznaczony do kontaktu z żywnością

Przestrzenne Opakowania Kartonowe do zgrzewu.

Nowość w ofercie: Przestrzenne Opakowania kartonowe do zgrzewu

Opakowania kartonowe dla gastronomii to jeden elementów działalności firmy Dem Druk. Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem opakowań. Przygotowujemy osoby projekt graficzny oraz wykrojnik zgodnie z życzeniem każdego Klienta.

Z myślą o środowisku oraz dyrektyw EU w zakresie ograniczeń użycia wyrobów z plastiku, drukarnia DemDruk rozszerza swoją produkcję o proekologiczny produkt „opakowania kartonowe do zgrzewu”.

Co to jest?

Każdy etap produkcji opakowań jest nadzorowany przez wykwalifikowanych pracowników. Właśnie dlatego opakowania na jedzenie od Dem Druk są nie tylko nienaganne estetycznie, ale przede wszystkim spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w kontakcie z każdym rodzajem żywności.

Jest to opakowanie kartonowe z barierą, które ma o 85% mniej plastiku niż konwencjonalne opakowania tego typu, wykonane jest w 85% z celulozy i 15% z laminatu - folia PET, która stanowi warstwę ochronna.
Odporne na tłuszcz i wilgoć, dzięki czemu nadaje się do dań ciepłych i zimnych - idealnie szczelne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia.

W swojej ofercie posiadamy pojemniki do zgrzewu jednodzielne, dwudzielne oraz trójdzielne. Podział na komory sprawia, że dania nie mieszają się ze sobą i zachowują swój smak i aromat.

Ze względu na właściwości zastosowanej tektury z barierami w opakowaniu umieszczona żywność może być zamknięta hermetycznie za pomocą zgrzewu, a następnie mrożona do -40 stopni C lub podgrzana w piekarniku do 220 stopni C przez 60 min.

Dla kogo?

Opakowania kartonowe do zgrzewu mogą sprawdzać się w wielu branżach:

GASTRONOMICZNA: pakowanie posiłków na wynos,

SPOŻYWCZA: pakowanie mięs, wędlin, serów, ryb itp.

PRODUKCJA GOTOWEJ ŻYWNOŚCI: wyroby garmażeryjne, catering, diety pudełkowe,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem, który zawiera różnego rodzaju opakowania kartonowe dla gastronomii. Jako producent opakowań możemy przygotować indywidualny projekt graficzny oraz wykrojnik. Drukarnia opakowań Dem Druk posiada wieloletnie doświadczenie, które pomoże także w realizacji nietypowych opakowań. Wszystkie opakowania drukowane są na kartonach posiadających certyfikat do kontaktu z żywnością , farby oraz lakiery również posiadają niezbędne certyfikaty. Druk opakowań oraz kolejne etapy produkcji nadzorowane są przez wykwalifikowanych pracowników co pozwala zachować najwyższą jakość produkowanych opakowań.