O firmie

 

Heidelberg-199

Poznaj drukarnię offsetową Dem Druk

Jesteśmy drukarnią specjalizującą się w druku offsetowym. Prowadzimy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez przygotowanie projektu graficznego, aż po końcowe jego uszlachetnienie.
Szybkość działania, niezawodność i wysoka jakość produktu lub usługi, to cechy których sami poszukujemy będąc konsumentem. W swojej pracy wymagamy od pracowników, aby wykonywany przez nas produkt był oparty na tych zasadach. Wierzymy, że te właśnie wartości na rynku usług poligraficznych liczą się najbardziej. Zatrudniamy lubiących swoją pracę ludzi i dajemy im do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Stanowimy młody i kreatywny zespół, o świeżym, nieszablonowym podejściu do pracy, który swoje obowiązki traktuje z zaangażowaniem i poświęceniem. Spełniamy w ten sposób oczekiwania naszych klientów, nawet jeśli wymaga to działania pod presją czasu.

Drukarnia Dem Druk oferuje wydruk do formatu B1+ na nowoczesnej maszynie pięciokolorowej z opcją lakieru offsetowego HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5+LX. Nasze usługi skierowane są dla firm, urzędów, organizacji jak i klientów indywidualnych. Wszystkim klientom zapewniamy, kompleksowe i profesjonalne usługi drukarskie przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zleceń i konkurencyjnych cen.

Posiadamy certyfikaty BRC oraz ISO 9001

BRC site code: 10001002

ISO 9001:2015 : nr. 10000428033-MSC-RvA-POL

Certyfikaty Laczone 1024x753

Aby osiągnąć założone cele firmy uznaliśmy za najistotniejsze:

  • pełne rozpoznanie potrzeb naszych klientów
  • powiększanie grona zadowolonych klientów poprzez zapewnienie krótkich terminów realizacji zleceń i najwyższą jakość wykonania
  • ciągły rozwój i unowocześnianie parku maszynowego
  • dobór i systematyczne szkolenia personelu, ciągle podnosząc jego kwalifikacje.
  • dbanie o ochronę środowiska oraz bezpieczeństwo pracy
  • narzucanie naszym dostawcom wysokich wymagań jakościowych dostarczanych produktów

Zapewniamy niezbędne zasoby i środki dla realizacji ustalonej strategii działania oraz zobowiązujemy się do stosowania i przestrzegania Polityki Jakości przy pełnym udziale wszystkich pracowników.


Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w czerwcu 2015r. uruchomiliśmy nową maszynę HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5+LX. Jako jedyna firma poligraficzna na rynku lokalnym świadcząca usługi komercyjne i jedna z niewielu w województwie lubuskim oferujemy druk do formatu B1+ HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5+LX to maszyna, która drukuje w pięciu kolorach i lakieruje lakierem dyspersyjnym w linii z prędkością do 15 000 egz/h. Nad jakością druku poza wysoce wykwalifikowaną kadrą czuwa urządzenie IMAGE CONTROL. Jest to spektrofotometr i densytometr do skanowania całego arkusza mierząc jednocześnie 160 000 punktów z rozdzielczością 50 mln pixeli. Poza maszyną drukującą firma Heidelberg dostarczyła i zainstalowała system PRINECT PRESS MANAGER wraz z naświetlarką CTP SUPRASETTER 105.

Dzięki systemowi PRINECT osiągnęliśmy większą efektywność w procesie produkcji, podnosząc jego wydajność. Za jego pośrednictwem na maszynę drukującą przekazywane są dane profili farb, co przyspiesza proces ustawienia maszyny.

Natomiast sama naświetlarka naświetla matryce z bardzo wysoką jakością w rozdzielczości 2540 dpi, liniaturze 270 Lpi i rastrem 1%.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej drukarni chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę na płaszczyźnie druku oraz opracowania projektu graficznego.

Z naszej strony zapewniamy indywidualną relacje, profesjonalizm, terminowość i korzystne ceny.

Mając nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresowała, zachęcamy do kontaktu z nami oraz omówienia wszystkich szczegółów telefonicznie lub podczas spotkania, do którego gorąco zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie znajdziecie Państwo pełną ofertę produktową przygotowaną przez naszą drukarnię:

www.demdruk.com.pl

www.firmowewydruki.pl

www.cornetdesign.eu