Firma DEM DRUK wzięła udział w projekcie pt. „Wydarzenie gospodarcze – Paryż 2024”. Wydarzenie odbyło się w Paryżu (Francja) w dniach 29.07-02.08.2024. Źródło finansowania: Program Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, Priorytet 1. Fundusze Europejskie dla lubuskiej gospodarki, Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości – dotacje, Typ VI – Tworzenie oferty dla biznesu – obsługa inwestora i eksportera.
Z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w wydarzeniu biznesowym Paryż 2024, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Razem z 37 innymi przedsiębiorcami reprezentującymi branże spożywcze, e-commerce, HoReCa, metalową, drzewną i budowlaną, poznawaliśmy specyfikę rynku francuskiego oraz nawiązywaliśmy nowe kontakty biznesowe.
Udział w tym przedsięwzięciu pozwolił nam lepiej zrozumieć potrzeby francuskich klientów oraz odkryć nowe możliwości współpracy. Była to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i inspirujących rozmów z innymi polskimi firmami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy już postawili pierwsze kroki na rynku francuskim! Liczymy, że zdobyte kontakty i wiedza zaowocują wartościowymi projektami – zarówno we Francji, jak i w Polsce.
Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za wyjątkowy czas spędzony w Paryżu. Niech te dni pełne inspiracji przekształcą się w realne sukcesy biznesowe! 🇫🇷🤝🇵🇱1
6.08.2024 r