Na frytki

Opakowania na frytki

Oferujemy opakowania na frytki w formie rożka, z pojemnikiem na sos lub bez. Karton, z którego wykonane są opakowania, nie chłonie tłuszczu i nie przecieka. Dużą zaletą jest też pojemnik na sos, dzięki któremu konsument może iść i jeść, trzymając sos i frytki jednocześnie. Opakowania w formie rożka idealnie sprawdzą się też w takich produktach jak churros, czy desery Bubble Waffle.

Oferujemy opakowania:

  • o pojemności 200 ml i wysokości 150 mm;
  • o pojemności 350 ml i wysokości 175 mm;
  • o pojemności 500 ml i wysokości 200 mm;
  • o pojemności 900 ml i wysokości 245 mm;
  • o pojemności 2400 ml i wysokości 345 mm.

Opakowania na frytki wykonane są z wysokich jakości materiałów. Klient może wybierać spośród kartonu GC2, GC2 i CKB. Możliwe jest stworzenie opakowań z nadrukami proponowanymi przez naszą firmą lub grafikami indywidualnymi.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Jeśli zależy Ci na tym, aby klienci mogli cieszyć się smakiem Twoich przekąsek, zamów u nas trwałe i wytrzymałe opakowania na frytki. Kartoniki do frytek sprawiają, że jedzenie ich w plenerze jest wygodne. Nasze opakowania doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach, food trackach i wszystkich innych obiektach gastronomicznych oferujących dania na wynos. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówionych produktów.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do współpracy. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat aktualnego asortymentu.