Opakowania

Opakowania spożywcze, kosmetyczne, cateringowe dla wielu branż

  • 1_drukarnia_pakowanie_kosmetyki
  • 1_Opakowania_dla_farmacji_leki
  • 1_opakowania_pralinki_druk_drukarnia

Potrzebujesz opakowań, które wyróżnią Twój produkt na tle innych? Szukasz spersonalizowanych rozwiązań dla swojej firmy? W naszej ofercie znajdziesz opakowania spożywcze dla różnych branż i lokali – od pudełek na dania gorące, po opakowania na przekąski i kosmetyki. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą.

Drukarnia Dem Druk oferuje nie tylko druk materiałów reklamowych. Jesteśmy też znani jako producent papierowych opakowań spożywczych.

Zamówisz u nas m.in.:

  • opakowania na mrożonki;
  • opakowania na herbatę;
  • opakowania do żywności;
  • opakowania dla gastronomii;
  • opakowania dla branży cukierniczej.

A może potrzebujesz jeszcze innego rodzaju opakowania? Realizujemy indywidualne zamówienia również dla innych branż. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach!

Opakowania na kosmetyki

Chcesz, żeby klienci chętnie kupowali Twoje produkty? U nas zamówisz opakowania na kosmetyki, które zachwycą Twoich odbiorców zarówno estetyką wykonania, jak i trwałością. Wykonane z gładkiego, połyskującego, a przy tym solidnego papieru opakowania sprawią, że Twoje kosmetyki wyróżnią się wśród innych na sklepowej półce.

Zajmiemy się wszystkim od początku do końca: od opracowania wizualizacji graficznej, opracowania wykrojnika, a skończywszy na gotowym opakowaniu. Jeśli sprzedajesz produkty luksusowe lub z innego względu zależy Ci na tym, żeby podkreślić wyjątkowość produktu – dodatkowo uszlachetnimy opakowanie.

Oferujemy wysokiej jakości opakowania na kosmetyki – tekturowe i kartonowe dostosowane specjalnie do potrzeb tej branży. Nasza firma specjalizuje się w produkcji pudełek na miarę Twoich potrzeb, gwarantując unikalny design, trwałość i funkcjonalność. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoje produkty będą wyróżniać się na rynku. Nasze opakowania na kosmetyki chronią zawartość przed uszkodzeniem i mają wysoki standard estetyczny. Zaufaj profesjonalistom i podkreśl piękno Twoich produktów kosmetycznych w wyjątkowy sposób. Skontaktuj się z nami już teraz, a pomożemy Ci stworzyć opakowania, które spełnią Twoje oczekiwania i wyróżnią Twoją markę.

Opakowania dla farmacji

Oferujemy opakowania w wielu kształtach i rozmiarach dla przemysłu farmaceutycznego. Możesz być spokojny o ich jakość oraz bezpieczeństwo – materiały, z których wykonujemy opakowania na leki, posiadają niezbędne certyfikaty. Masz pełną gwarancję ich nieszkodliwości w kontakcie z produktami leczniczymi.

Jeżeli chcesz, żeby Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji, a opakowania na produkty były skuteczną reklamą – zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy i wykonamy projekt, który z pewnością zadowoli Ciebie oraz Twoich klientów.