Na kanapki

Opakowania na kanapki

W naszej ofercie znajdziesz opakowania na kanapki, w tym m.in. opakowania na wrapy, tortille czy hot dogi. Dzięki tym produktom obsługa lokalu łatwo zapakuje produkt, a konsument sprawnie go otworzy, np. podczas spaceru czy w drodze na uczelnię. Oferujemy:

  • opakowania na tortille i wrapa o wymiarach 200 x 80 mm, 210 x 90 mm i 175 x 120 mm;
  • opakowania na kanapki o wymiarach 290 x 55 x 70 mm i 330 x 70 x 70 mm;
  • tacki na zapiekanki i kanapki o wymiarach 330 x 85 x 30 mm, 480 x 85 x 30 mm;
  • pudełka na zestawy śniadaniowe o pojemności 1640 ml, 2400 ml, 2700 ml, 5300 ml.

Proponowane pudełka i opakowania na kanapki wykonane są z wytrzymałego, sztywnego kartonu, dzięki czemu żywność podczas transportu jest odpowiednio zabezpieczona. Opakowania ułatwiają jedzenie kanapki kupionej na wynos.

Szeroki wybór opakowań na żywność

Nasza firma zapewnia klientom szeroki wybór opakowań na kanapki. Oferta kierowana jest do wszystkich lokali gastronomicznych zajmujących się sprzedażą tego rodzaju posiłków na wynos. Proponowane pudełka doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach szybkiej obsługi, food trackach, czy piekarniach. Kartony na kanapki sprawdzają się również jako opakowania cateringowe. Dzięki temu, że w asortymencie znajdują się opakowania w różnych rozmiarach, dopasuje je do rozmiaru serwowanych posiłków.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo z firmą.