Na burgery

Opakowania na burgery

Asortyment naszej firmy obejmuje wysokiej jakości opakowania na burgery, które wykonane są z wytrzymałej tektury. Materiał użyty do wykonania tych pudełek to karton GC2, GC4 lub CKB. Proponujemy:

  • opakowania 115 x 115 x 70 mm;
  • opakowania 150 x 150 x 80 mm;
  • opakowania 130 x 130 x 80 mm;
  • opakowania 160 x 160 x 150 mm.

Opakowania na hamburgery mogą być wykonane z tektury z proponowanym przez nas nadrukiem (kratka, białe, brązowe, cornet design) lub nadrukiem indywidualnym. Oferowane przez nas kartonowe pudełka sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym serwującym te pyszne dania.

Dlaczego warto wybrać nasze opakowania na burgery?

Oferujemy opakowania do burgerów w formie zamykanego pudełka, dzięki czemu burger nie wystygnie, bułka będzie puszysta, mięso soczyste, a warzywa nie stracą na świeżości. Opakowanie łatwo się zamyka, więc nie ma obawy, że hamburger wysunie się w trakcie transportu. Opakowania umożliwiają estetyczne zapakowanie zamówionego posiłku, a klientowi pozwalają na wygodne wyjęcie burgera.

Nasze opakowania na kanapki, czy burgery nie tylko wyglądają estetycznie, ale także stanowią doskonałą izolację termiczną dla potrawy. Burgery zamówione na wynos będą przez długi czas ciepłe i tak samo smaczne. Oprócz tego, opakowania przed złożeniem nie zajmują wiele miejsca. Złożenie ich jest proste i szybkie.

Jeśli w twoim menu znajdują się burgery, koniecznie sprawdź nasze opakowania. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówienia, a w przypadku pytań zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do skorzystania z oferty!