Dla cateringu

Opakowania cateringowe dla lokali gastronomicznych

W ofercie naszej firmy znajdziesz opakowania dla cateringu. Zapewniamy szeroki wybór produktów dopasowany do potrzeb branży gastronomicznej. Jednorazowe pudełka są powszechnie stosowane przez firmy cateringowe do zabezpieczenia i transportu żywności. Proponujemy m.in.:

  • opakowania formowane do zgrzewu jednodzielne,
  • opakowania formowane do zgrzewu dwudzielne,
  • opakowania formowane do zgrzewu trójdzielne.

Oprócz tego dostarczamy firmom cateringowym tekturowe opakowania na burgery; tacki na zapiekanki, frytki i gofry; opakowania do naleśników; kubełki na kurczaka; kartony na ciasta i inne wypieki.

Oferujemy opakowania cateringowe, które są bezpieczne dla żywności, nie zmieniają jej smaku ani zapachu. Utrzymują świeżość i estetyczny wygląd przygotowanych posiłków.

Opakowania formowane dla cateringu

Najczęściej wykorzystywaną formą opakowań są opakowania formowane przeznaczone do zgrzewu. Proponowane produkty wykonane są z wysokiej jakości tektury w kolorze białym lub czarnym, odpornej na temperatury od -40 do 200 stopni Celsjusza. Pozwala to na wygodne podgrzewanie posiłków w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Opakowania te można zamknąć folią PET lub innym wieczkiem, co znacznie ułatwia transport posiłków. Są wodo i tłuszczodoporne. Mają standardowe wymiary 230 x 180 x 38 mm. Tektura wykorzystana do produkcji opakowań nadaje się do recyklingu.

Wszystkich zainteresowany naszą ofertą zachęcamy do składania zamówień. Gwarantują szybką wysyłkę produktów.

Opakowania na burgery

Stwórz niezapomniane wrażenia wizualne i smakowe dzięki naszym opakowaniom na burgery z własnym nadrukiem. Zadbaj o estetyczne i bezpieczne pudełka na posiłki dla Twoich klientów. Zadbaj o ich pozytywne doznania smakowe, węchowe i wzrokowe. Daj się zapamiętać jako najlepszy lokal w mieście.

Opakowania na frytki

Smak frytek to jedno, a ich estetyczny wygląd to drugie. Zarówno jeden, jak i drugi czynnik ma ogromny wpływ na to, czy klient wróci do Ciebie po kolejną porcję. Dodaj odrobinę uroku swoim potrawom. Zamów opakowania na frytki, dzięki którym zostaniesz zapamiętany. Drukujemy różne ilości, zawsze w terminie.

Opakowania na hamburgery

Personalizowane opakowania na hamburgery z Twoim logo gwarantują świeży wygląd potraw i rozpoznawalność marki na rynku. Wykonujemy pudełka z trwałych, a jednocześnie bezpiecznych dla człowieka i środowiska materiałów – kartonu, tektury i papieru. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą.

Opakowania na kanapki

Nasze spersonalizowane opakowania na kanapki są idealne do prezentacji Twoich pysznych przekąsek. Wybierz swój design i dodaj logo, by wyróżnić się na rynku. My zajmiemy się drukiem i dostarczeniem Ci solidnych i trwałych opakowań na kanapki.

Pudełka na ciastka

Nasze spersonalizowane opakowania na ciastka zachwycą Twoich klientów i pomogą budować rozpoznawalność Twojej marki wśród konkurencji. To rozwiązanie idealne dla cukierni, kawiarenek i nie tylko. Potrzebujesz projektu opakowań na ciastka? To dla nas żaden problem. Zadzwoń i powiedz, czego oczekujesz.