Dla cateringu

Opakowania catering

W ofercie naszej firmy znajdziesz opakowania dla cateringu. Zapewniamy szeroki wybór produktów dopasowany do potrzeb branży gastronomicznej. Jednorazowe opakowania są powszechnie stosowane przez firmy cateringowe do zabezpieczenia i transportu żywności. Proponujemy m.in.:

  • opakowania formowane do zgrzewu jednodzielne,
  • opakowania formowane do zgrzewu dwudzielne,
  • opakowania formowane do zgrzewu trójdzielne.

Oprócz tego dostarczamy firmom cateringowym tekturowe opakowania na burgery; tacki na zapiekanki, frytki i gofry; opakowania do naleśników; kubełki na kurczaka; kartony na ciasta i inne wypieki.

Oferujemy opakowania, które są bezpieczne dla żywności, nie zmieniają jej smaku ani zapachu. Utrzymują świeżość i estetyczny wygląd przygotowanych posiłków.

Jakie są oferowane przez nas opakowania cateringowe?

Najczęściej wykorzystywaną formą opakowań cateringowych są opakowania formowane przeznaczone do zgrzewu. Proponowane produkty wykonane są z wysokiej jakości tektury w kolorze białym lub czarnym, odpornej na temperatury od -40 do 200 stopni Celsjusza. Pozwala to na wygodne podgrzewanie posiłków w piekarniku lub kuchence mikrofalowej. Opakowania te można zamknąć folią PET lub innym wieczkiem, co znacznie ułatwia transport posiłków. Są wodo i tłuszczodoporne. Mają standardowe wymiary 230 x 180 x 38 mm. Tektura wykorzystana do produkcji opakowań nadaje się do recyklingu.

Wszystkich zainteresowany naszą ofertą zachęcamy do składania zamówień. Gwarantują szybką wysyłkę produktów.