PRESS

PRESS

Druk offsetowy wykonujemy na maszynie HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5+LX, która umożliwia drukowanie do formatu B1+                            

Druk offsetowy do formatu b1

Aby zapewnić jak najwyższą jakość obsługi przeprowadzamy ciągłe inwestycje w park maszyn. W czerwcu 2015r. uruchomiliśmy nową maszynę HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-5+LX. Maszyna, która drukuje w pięciu kolorach i lakieruje lakierem dyspersyjnym w linii z prędkością do 15 000 egz/h. Format arkusza 720 x 1020 mm o grubości od 0,03 do 1,0 mm. Maszyna wyposażona jest w szereg systemów usprawniających pracę i podnoszących jakość produktów takich jak: PRINECT PRESS MANAGER, za jego pośrednictwem do sterowania maszyny drukującej Heidelberg przesłane są dane profili farb,dane administracyjne oraz dane produkcyjne jak; numer zlecenia, nazwa zlecenia, nazwa klienta, długość, szerokość, grubość arkusza, elektroniczna karta technologiczna. Dodatkowo w czasie rzeczywistym z maszyny drukującej wysyłane są informacje o aktualnym statusie zlecenia i maszyny drukującej.

 

Dem Druk Banergaleria strona nowa-01
Nad jakością druku po za wysoce wykwalifikowaną kadrą czuwa urządzenie IMAGE CONTROL. Jest to spektrofotometr i densytometr do skanowania całego arkusza mierząc jednocześnie 160 000 punktów z rozdzielczością 50 mln pixeli.

galeria strona nowa-04

 

 

Heidelberg-35_pop

Dla druku niskich nakładów np. wyjątkowych wizytówek z wykorzystaniem farb metalizowanych i Pantone służy maszyna firmy HEIDELBERG PRINTMASTER GTO 52-2. Jest to maszyna dwukolorowa w formacie B3.

galeria strona nowa-03